صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی استان اصفهان

آگهی حق تقدم در خصوص افزایش سرمایه

آگهی حق تقدم شرکت صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی استان اصفهان (سهامی خاص) ثبت شده به شماره ۲۵۶۶۲ و شناسه ملی ۱۰۲۶۰۴۶۴۲۲۰ به شرح ذیل به اطلاع کلیه سهامداران محترم شرکت می‌رسد:

با عنایت به مصوبه مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ جهت افزایش سرمایه به میزان ۴۳۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال که تا کنون ۲۸۶٬۹۴۱,۵۷۵,۰۰۰ ریال عملی شده است و مصوبه شماره ۴۰۷ مورخ ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ هیئت مدیره مبنی بر تصویب افزایش سرمایه شرکت به میزان ۱۴۵,۰۵۸,۴۲۵,۰۰۰ ریال منقسم به ۱۴۵,۰۵۸.۴۲۵ سهم ۱,۰۰۰ ریالی با نام تغییر سرمایه ثبتی شرکت از مبلغ ۲۸۶۹۴۱,۵۷۵,۰۰۰ ریال به مبلغ ۴۳۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از طریق ۴۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل سود انباشته و مبلغ ۱۰۵,۰۵۸,۴۲۵,۰۰۰ ریال از محل آورده نقدی تامین شود. از کلیه سهامداران محترم شرکت دعوت میشود جهت استفاده از حق تقدم موجود به مبلغ ۱۰۵,۰۵۸,۴۲۵,۰۰۰ ریال با شرایط ذیل استفاده و جهت خرید سهام افزایش یافته اقدام فرمایند:

۱. هر سهامدار به ازای هر سهم مجاز به خرید ۰,۳۲۱ سهم ۱,۰۰۰ ریالی از سهام افزایش یافته می باشد.

۲. سهامداران میتوانند با واریز مبالغ مزبور به حساب شماره ۶۷۶۰۸۳۷۷۴ و شماره شبای ۷۴-۰۸۳۷-۰۶۷۶-۰۰۰۰-۰۰۰۰-۰۱۸۰-IR۳۳ بانک تجارت شعبه ۲۲ بهمن اصفهان و تحویل فیش واریزی به دفتر شرکت واقع در اصفهان خیابان ۲۲ بهمن شهرک علمی و تحقیقاتی، طبقه همکف، واحد ۶ کد پستی ۸۱۵۸۶۹۸۵۳۹میزان سهام جدید را خریداری نمایند.

۳. سهامداران بایستی از تاریخ نشر این آگهی تا پایان روز ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ با پرداخت مبلغ افزایش سرمایه مربوط به سهام خویش نسبت به خرید سهام جدید و استفاده از حق تقدم مزبور اقدام نمایند. بدیهی است پس از انقضاء مهلت ،فوق هیئت مدیره میتواند سهام باقیمانده را به سایر متقاضیان واگذار نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اصفهان خیابان ۲۲ بهمن شهرک علمی و تحقیقاتی طبقه همکف واحد ۶ کد پستی ۸۱۵۸۶۹۸۵۳۹ مراجعه نموده یا با شماره ۰۳۱۳۲۶۸۳۴۳۴ تماس حاصل فرمائید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *